Sipariş Takibi  -  Favori Listem  -  Üyelik Bilgilerim  -  Yardım

25 Ekim 2014 Cumartesi

Alışveriş Listem          tümü »

Üye Girişi
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları'na e-posta ile ulaşmak için info@iskultur.com.tr

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İş Türk Anonim Şirketi
İstiklal Caddesi Meşelik Sokak No: 2 Kat: 4 Beyoğlu / İstanbul (T. İş Bankası Parmakkapı Şubesi üzeri)
Telefon: +90 212 252 39 91
Fax: +90 212 252 39 95

Siparişlerinizle ilgili konularda idefix'e ulaşabilirsiniz:

7 x 24 hizmet veren idefix Müşteri Hizmetleri:
Tel: 0 850 266 06 06

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama AŞ.
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:47 Üsküdar / İstanbul - TÜRKİYE
Tel: 0 850 266 06 06
Faks: +90 216 554 16 42

Genel Müdür: Ahmet Salcan (ahmet.salcan@iskultur.com.tr)

Editörler:
Ali Berktay (İnceleme, Araştırma) (ali.berktay@iskultur.com.tr)
Emre Yalçın (Tarih, Anı) (emre.yalcin@iskultur.com.tr)
Levent Cinemre (Biyografi, Nehir Söyleşiler, 99 sayfa) (levent.cinemre@iskultur.com.tr)
Nevin Avan (Çocuk, Gençlik) (nevin.avan@iskultur.com.tr)
Alkan İnal (Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi) (alkan.inal@iskultur.com.tr)
Rûken Kızıler (Edebiyat) (ruken.kiziler@iskultur.com.tr)
Gamze Varım (Modern Klasikler) (gamze.varim@iskultur.com.tr)
Pınar Güven (Tarih - Anı) - Editör (pinar.guven@iskultur.com.tr)
Koray Karasulu (Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi) - Editör (koray.karasulu@iskultur.com.tr)
Cumhur Öztürk (Popüler Bilim) - Editör (cumhur.ozturk@iskultur.com.tr)
Devrim Çetinkasap (Sosyal Bilimler) - Editör (devrim.cetinkasap@iskultur.com.tr)
Hande Koçak (Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi) - Editör (hande.kocak@iskultur.com.tr)
Emir Yener (Askeri Tarih) - Editör (emir.yener@iskultur.com.tr)

Üretim Müdürü: Turhan Kıraner (turhan.kiraner@iskultur.com.tr)

Genel Koordinasyon: Rengin Karan (rengin.karan@iskultur.com.tr)

Muhasebe Müdürü: Çiğdem Gündoğan (cigdem.gundogan@iskultur.com.tr)

Dağıtım ve satış bölümü:
Harun Yılmaz (Satış Müdürü) (harun.yilmaz@iskultur.com.tr)
Hasan Aksoy (Müşteri Temsilcisi, Sanal Satış Alanları, Marketler) (hasan.aksoy@iskultur.com.tr)
Kadir Güven (Müşteri Temsilcisi, Zincir Kitabevleri) (kadir.guven@iskultur.com.tr)
Murat Öksüz (Müşteri Temsilcisi) (murat.oksuz@iskultur.com.tr)

Kitabevlerimiz

İstanbul
Kadıköy: Muvakkithane Caddesi No: 23 Kadıköy (Baylan Pastanesi yanı)
Tel: 0216 348 97 84 - 541 99 17
Bakırköy: Zeytinlik Mahallesi Fişekhane Caddesi Halkçı Sokak No: 12 Bakırköy (T. İş Bankası Bakırköy Çarşı Şubesi yanı)
Tel: 0212 571 20 32
Eminönü: Hobyar Mahallesi, Bankacılar Cadesi No: 2 Bahçekapı - Eminönü (T. İş Bankası Müzesi içi, Yenicami)
Tel: 0212 511 13 31 - Dâhili: 3
Caddebostan: Bağdat Caddesi No: 316 - 318 Caddebostan (T. İş Bankası Caddebostan Şubesi yanı)
Tel: 0216 386 65 62
Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi Beşiktaş Caddesi No: 7 Beşiktaş (T. İş Bankası Beşiktaş Şubesi yanı)
Tel: 0212 258 77 43

Ankara
Yenişehir Selanik Caddesi No: 4 Yenişehir - Çankaya (T. İş Bankası Yenişehir Şubesi yanı)
Tel: 0312 430 33 66
Tunalı Hilmi Tunalı Hilmi Caddesi No:112B Çankaya (T. İş Bankası Tunalı Hilmi Şubesi içi)
Tel: 0312 324 10 73

İzmir
Karşıyaka: Yalı Caddesi No: 218 Karşıyaka (T. İş Bankası Karşıyaka Şubesi yanı - Karşıyaka İskelesi karşısı)
Tel: 0232 3647142

Trabzon
Kahramanmaraş Caddesi No: 28 Merkez (T. İş Bankası Trabzon Şubesi yanı)
Tel: 0462 326 98 39

Diyarbakır
Ekinciler Caddesi AZC Plaza Altı No: 19 / A Ofis (T. İş Bankası Ofis Şubesi yanı)
Tel: 0412 228 42 16

Eskişehir
Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No: 25
Tel: 0222 220 49 13

Mersin
Çankaya Mahallesi Atatürk Caddesi No: 17 Akdeniz (T. İş Bankası Uray Şubesi yanı)
Tel: 0324 238 18 14

Samsun
Çiftlik Mahallesi İstiklal Caddesi No: 102 İlkadım (T. İş Bankası Çiftlik Şubesi yanı)
Tel: 0362 233 38 30


  ya da HAVALE ile alışveriş yapabilirsiniz.

©2014 Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları. Tüm hakları saklıdır.
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları İş Türk Anonim Şirketi
İstiklal Caddesi Meşelik Sokak No: 2 Kat: 4 Beyoğlu / İstanbul (T. İş Bankası Parmakkapı Şubesi üzeri)
Tel: +90 212 252 39 91     Faks: +90 212 252 39 95    

Telif Hakları, Gizlilik İlkesi, Satış Sözleşmesi, İletişim
Altyapı hizmetleri idefix lojistik ve dağıtım hizmetleri prefix tarafından karşılanmaktadır.


Lütfen kendinizi tanıtın.
E-Posta
Şifre
 
Şifremi unuttum 

» Üye olmak istiyorum
« Kapat