Sipariş Takibi  -  Favori Listem  -  Üyelik Bilgilerim  -  Yardım

01 Eylül 2014 Pazartesi

Alışveriş Listem          tümü »

Üye Girişi
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları'na e-posta ile ulaşmak için info@iskultur.com.tr...

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Kültür Yayınları İş-Türk Anonim Şirketi
İstiklal Caddesi Meşelik Sokak No:2 Kat:4
Beyoğlu / İstanbul
(T.İş Bankası Parmakkapı Şubesi üzeri)
Telefon: +90 212 252 39 91
Fax: +90 212 252 39 95

Siparişlerinizle ilgili konularda idefix'e ulaşabilirsiniz:

7 x 24 hizmet veren idefix Müşteri Hizmetleri:
Tel: 0 850 266 06 06

Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri Reklamcılık ve Tic. A.Ş.
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:47 Üsküdar / İstanbul - TÜRKİYE
Tel: 0 850 266 06 06
Faks: +90 216 554 16 42

Genel Müdür: Ahmet Salcan (ahmet.salcan@iskultur.com.tr)

Editörler:
Ali Berktay (İnceleme, Araştırma) (ali.berktay@iskultur.com.tr) Ali Berktay (İnceleme, Araştırma) (ali.berktay@iskultur.com.tr)
Emre Yalçın (Tarih, Anı) (emre.yalcin@iskultur.com.tr)
Levent Cinemre (Biyografi, Nehir Söyleşiler, 99 sayfa) (levent.cinemre@iskultur.com.tr)
Nevin Avan (Çocuk, Gençlik) (nevin.avan@iskultur.com.tr)
Alkan İnal (Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi) (alkan.inal@iskultur.com.tr)
Ruken Kızıler (Edebiyat) (ruken.kiziler@iskultur.com.tr)
Gamze Varım (Sosyal Bilimler) (gamze.varim@iskultur.com.tr)
Pınar Güven (Tarih - Anı) – Yardımcı Editör (pinar.guven@iskultur.com.tr)
Koray Karasulu (Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi) – Yardımcı Editör (koray.karasulu@iskultur.com.tr)
Cumhur Öztürk (Popüler Bilim) – Yardımcı Editör (cumhur.ozturk@iskultur.com.tr)

Üretim ve Grafik Bölümü: Turhan Kıraner (turhan.kıraner@iskultur.com.tr)

Genel Koordinasyon: Rengin Karan (rengin.karan@iskultur.com.tr)

Muhasebe: Çiğdem Gündoğan (cigdem.gundogan@iskultur.com.tr)

Dağıtım ve satış bölümü:
Harun Yılmaz (Satış Müdürü) (harun.yilmaz@iskultur.com.tr)
Hasan Aksoy (Müşteri Temsilcisi, Sanal Satış Alanları, Marketler) (hasan.aksoy@iskultur.com.tr)
Kadir Güven (Müşteri Temsilcisi, Zincir Kitabevleri) (kadir.guven@iskultur.com.tr)
Murat Öksüz (Müşteri Temsilcisi) (murat.oksuz@iskultur.com.tr)

Kitabevlerimiz

İstanbul
Kadıköy: Muvakkitane caddesi No: 23 (Baylan Pastanesi yanı)
Tel: 0216 348 97 84 - 541 99 17
Bakırköy: Zeytinlik Mahallesi Fişekhane Caddesi Halkçı Sokak No: 12 Bakırköy (T. İş Bankası Bakırköy Çarşı Şubesi yanı)
Tel: 0212 571 20 32
Eminönü: Hobyar Mahallesi, Bankacılar Cadesi.No: 2 Bahçekapı - Eminönü (İş Bankası Müzesi içi, Yenicami)
Tel: 0212 511 13 31 - Dâhili: 3
Caddebostan: Bağdat cad. No: 316-318 Caddebostan (İş Bankası Caddebostan Şubesi yanı)
Tel: 0216 386 65 62
Beşiktaş Sinan paşa Mah. Beşiktaş Cad. No: 7 (T.İş Bankası Beşiktaş Şubesi Yanı) Beşiktaş / İstanbul
Tel: 0212 258 77 43

Ankara
Yenişehir Selanik Caddesi No: 4 Yenişehir - Çankaya (İş Bankası Yenişehir Şubesi yanı)
Tel: 0312 430 33 66
Tunalı Hilmi Tunalı Hilmi Caddesi No:112B Çankaya (Tunalı Hilmi Şubesi Yanı)
Tel: 0312 324 10 74

İzmir
Karşıyaka: Yalı Cad. No:218 Karşıyaka (Karşıyaka iskelesi karşısı - Karşıyaka şubesi yanı)
Tel: 0232 3647142

Trabzon
T.İŞ Bankası Trabzon Şubesi Yanı Kahramanmaraş cad. No:28 Merkez
Tel: 0462 326 98 39

Diyarbakır
Ekinciler Cad. AZC Plaza Altı No:19/A Ofis
Tel: 0412 228 42 16

Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:25
Tel: 0222 220 49 13

Mersin
Çankaya Mah. Atatürk Cad. No:17 (İş Bankası Uray Şubesi Yanı) Akdeniz/Mersin
Tel: 0324 238 18 14

Samsun
Çiftlik Mah.İstiklal Cad.102 (İş Bankası Çiftlik Şubesi Yanı) İlkadım/Samsun
Tel: 0362 233 38 30


  ya da HAVALE ile alışveriş yapabilirsiniz.

©2014 Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları. Tüm hakları saklıdır.
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Kültür Yayınları İş-Türk Anonim Şirketi
İstiklal Caddesi Meşelik Sokak No:2 Kat:4 Beyoğlu / İstanbul(T.İş Bankası Parmakkapı Şubesi üzeri)
Tel: +90 212 252 39 91     Faks: +90 212 252 39 95    

Telif Hakları, Gizlilik İlkesi, Satış Sözleşmesi, İletişim
Altyapı hizmetleri idefix lojistik ve dağıtım hizmetleri prefix tarafından karşılanmaktadır.


Lütfen kendinizi tanıtın.
E-Posta
Şifre
 
Şifremi unuttum 

» Üye olmak istiyorum
« Kapat